KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10676628
nr 1067 6628
Curt Agge
(f. 1929), Sverige
Akvarell, Curt Agge (f. 1929), Komposition, signerad, 23x39
Curt Agge, född i Njurunda 1929, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:16:24
7/11 17:53:40